Badania laboratoryjne


Szanowni Państwo

  • Cennik badań jest wywieszony na tablicy informacyjnej w poczekalni laboratorium.
  • Pracownicy przychodni udzielą Państwu informacji lub umożliwiają kontakt z osobą kompetentną w danej sprawie.
  • Upoważniony pracownik laboratoryjny jest do dyspozycji Państwa w zakresie konsultacji związanych z doborem zestawu badań oraz wyjaśnieniem znaczenia i interpretacją wyników Państwa badań laboratoryjnych.
  • Wyniki badań odbiorą Państwo osobiście, Państwa przedstawiciele ustawowi lub osoby upoważnione przez Państwa. Uzgodnienia odbioru wyniku przez osobę upoważnioną można dokonać przy składaniu zlecenia na wykonanie badania.

Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych

Punkt pobrań

Oprócz podstawowych wykonujemy również wysokospecjalistyczne badania laboratoryjne, których podejmują się tylko najbardziej zaawansowane laboratoria w Polsce. W celu przejrzenia oferty badań wybierz symbol obok.

Czynne:

pon.-pt. 700÷1800

Punkt pobrań:

pon.-pt. 700÷1000

Odbiór wyników:

pon.-pt. 1600÷1800

 

Pacjent w punkcie pobrań krwi może liczyć na profesjonalną i przyjazną osobę, która możliwie bezstresowo pobierze krew do badań, również małym dzieciom i noworodkom. 

Istnieje również możliwość pobrania krwi w domu pacjenta , po wcześniejszym umówieniu terminu oraz zakresu badań. Dzięki temu pacjenci mają możliwość wykonania badań laboratoryjnych bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpłatne badania dla pacjentów POZ

Informator dla pacjentów

Pacjenci, którzy złożą deklaracje wyboru lekarza rodzinnego w naszej przychodni, mają prawo do bezpłatnych badań laboratoryjnych. W celu przejrzenia listy badań refundowanych przez NFZ, wybierz symbol obok.

W celu zapoznania się ze sposobami przygotowania do badań laboratoryjnych wybierz symbol obok.