Odkwaszanie

Choroby cywilizacyjne będące plagą naszych czasów są niemal niewyleczalne przez współczesną medycynę. Oficjalne czynniki państwowe przewidują coroczny wzrost zachorowalności, który w przypadku raka jest przerażający. Szacują one, że już w ciągu pięciu lat zachorowalność na raka zwiększy się z 90 tysięcy do 150 tysięcy nowych przypadków rocznie. To daje do myślenia, bowiem wszystkie działania badawcze sprowadzają się do opracowywania coraz bardziej zaawansowanych środków do chemioterapii. Paradoksalnie już niemal 100 lat temu laureat nagrody Nobla profesor Uniwersytetu Berlińskiego dr Otto Warburg odkrył, że podłożem procesów nowotworowych jest zakwaszenie.

Będąc podstawowym parametrem naszej biochemii, współczynnik PH (równowagi kwasowo-zasadowej) ma wpływ na wszystkie parametry zdrowia.

Rak, cukrzyca II typu, choroby hormonalne, jelit, skórne, otyłość, zespół metaboliczny, zmiany dnawe, artretyczne, degeneracja stawów i kręgosłupa – te wszystkie problemy zdrowotne zależą bezpośrednio od równowagi kwasowo-zasadowej. Jak na ironię, normy laboratoryjne dotyczące PH moczu obejmują przedział między 5 a 7. W Polsce nie mierzy się PH krwi!

Na rynku pojawiły się preparaty reklamowane jako alkalizujące lecz ich mankamentem jest bardzo niska efektywność. Najczęściej bowiem rozładowują swój potencjał alkaliczny na kwasie żołądkowym prowadząc przy okazji do dysfunkcji rozkładu białek przez żołądek. Podobnie rzecz się ma z sodą oczyszczoną, często stosowaną jako domowy sposób walki z zakwaszeniem.
Skuteczne odkwaszenie wymaga profesjonalnego podejścia.
W naszej metodzie stosujemy środki docierające bezpośrednio do komórek i ich otoczenia a cały proces wspomagany jest na wielu poziomach. W zależności od wyjściowego stanu zdrowia, na efekt czekamy od 2 do 6 tygodni. W tym czasie monitorujemy poziom PH i zmieniające się parametry składu ciała. Nie trzeba brać nic na wiarę, wszystko da się sprawdzić na bieżąco. Uzyskanie równowagi kwasowo-zasadowej jest niezbędnym elementem dalszych sprofilowanych kuracji oraz odchudzania.
Posiadamy prawdopodobnie najskuteczniejszą metodę odkwaszania i odchudzania na świecie.